If you have any questions, please call us on 01923 249 700

AUD NZD Notowania

Z kolei na wykresie miesięcznym, ten sam spadek, można opisać w nieco inny sposób, ale z podobnymi wnioskami. Na tym interwale widzimy odbicie, jako fala czwarta. Po niej natomiast powinna powstać spadkowa piątka, celująca w ostatnieWięcej

Kontakt

Drukuj bieżące kursy średnie walut obcych w złotych określonych w § 2 pkt 1 i 2 uchwały Nr 51/2002 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP z 2017 r. poz. 15):

Notowania

indeksów strachu jest ograniczone. Podtrzymanie lekkiej korekty na PLN EUR/PLN w dalszym ciągu nieznacznie rośnie wpisując się w dzisiejsze tendencje spadkowe wokół walut EM. Trudno mówić o wyraźnym przejściu w kierunku tzw.

Polska Chce Być Ambasadorem Dla Kwestii Cyfrowych WśRóD KrajóW TróJmorza

AUD NZD Notowania

Złoty pozostaje uśpiony w letnim marazmie. EUR/PLN krąży przy 4,40 w bardzo wąskim przedziale wahań. Zmienność na rynku opcji również jest bardzo niska, co nie idzie w parze ze wzrostem zmienności w notowaniach głównych par walutowych. Zakładamy, że przestrzeń do krótkoterminowego umocnienia złotego została już wyczerpana. Jednocześnie zakładamy, że polska waluta będzie silniejsza niż forint.

Powiadomienia na stronie Powiadomienia w aplikacji mobilnej BitcoinCash Powiadomienie email Dodaj do obserwowanych

Autor Zespół SmartTrader.pl

Efekt Gapowicza

  • Zarejestruj się, aby utworzyć powiadomienia dla instrumentów, wydarzeń ekonomicznych i analiz obserwowanych autorów
  • Logowanie/Darmowa rejestracja
  • Najnowsze powiadomienia

W momencie pisania kurs NZD/USD wynosił 0,6831, w górę o… Investing.com – Wyceny waluty Dolar nowozelandzki w czwartek wzrosły w stosunku do waluty dolar amerykański . W momencie pisania kurs NZD/USD wynosił 0,6779, w górę o… W momencie pisania kurs NZD/USD wynosił 0,6877, w górę o… Rentowność dziesięcioletnich obligacji USA przez cały lipiec osuwała się, by na początku lipca osiągnąć 31,4 pb.

Jak zacząć inwestować na giełdzie? Rynek kryptowalutowy w Polsce z potrzebą edukacji!

Wydarzeniem dnia była wyraźna poprawa notowań walut europejskich. Bilans całego dnia dla euro czy funta okazał się jeszcze lepszy. Para EUR/USD testowała ponad trzymiesięczne maksimum, a funt zwyżkował o 0,6 proc. Wyraźny ruch w górę widoczny był dla franka. Jen zyskał tylko symbolicznie, a wzrostowy rajd kontynuowały dolary z antypodów.

Zatwierdź Ustawiania domyślne FormacjaRamy CzasoweWiarygodnośćStatus świecyCzas odczytu GBP TRY świecy Wypełnione formacje Rozpocznij trading z czołowymi brokerami branży

Wykresy wielu indeksów Podsumowanie techniczne Więcej w technicznej Brokerzy papierów wartościowych Porównaj notowania

Poniżej znajdziesz informacje na temat: AUD/NZD, w tym dane historyczne, wykresy, kalkulator, https://dowmarkets.com/pl/currencies/eur-czk/ analizy i nie tylko. Pokaż/ukryj aktualności Ostatnia aktualizacja: Nastroje Członków:

MiłE ZłEgo PocząTki

Postępowania Finansowego $20Rozpocznij trading Waga Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni Czwartek, https://dowmarkets.com/pl/ 13 Sierpień :45 NZD Wskaźnik cen żywności (m/m) 1,2% 0,5% AUD Oczekiwania inflacyjne MI 3,3% 3,2%

Produkt wycofany z obrotu, GIS ostrzega forex Nowe tarcze antykryzysowe zbędne.

Crossy Dla Eur

AUD NZD Notowania

Tabela kursów średnich waluty krajowej w stosunku do walut obcych ogłoszona * Zmiana wartości kursu waluty w porównaniu z notowaniem poprzednim w stosunku do złotego. Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r.

QUICK ENQUIRY FORM

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

I would like to receive promotional emails and offers

© UNITEL DIRECT LTD 2018. WEBSITE DESIGNED BY UNITEL DIRECT LTD | FIND A TRADE ON THE TRADE FINDER | FIND A BUSINESS ON BUSINESS INTERNET FINDER | FIND US ON THE NAME OF REGISTER | VIEW OUR PRIVACY POLICY